Wytrzymałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych

Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST powodują, że klienci chętnie go kupują. W głównej mierze, tynki akrylowe jest odporny na wpływ czynników pogodowych. Jest to także produkt elastyczny, wykazujący dużą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go doskonała przyczepność do powierzchni. Uniwersalność tynku akrylowego to następny powód zachęcający do zakupu. Oznacza, że tynk może zostać zastosowany na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Zalety estetyczne i imponująca kolorystyka sprawiają, że kupujący z chęcią kupują ten rodzaj farby. Tynk sprzedawany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użytkowania, co powoduje, iż jego nałożenie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technologii. Dlatego nadaje się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od ułożenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum 3 dniach od ich wykonania. Paleta barw została ukazana przez producenta i można się z nią zaznajomić na stronie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. U producenta tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Klienci mogą zaznajomić się z prezentacją na witrynie. Do ich wglądu pozostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność oraz prędka aplikacja dowodzą, że warto wybrać ten określony preparat. W jego składzie uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku jest umieszczony.