Apartament stworzony dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnych tłumów

Mechelinki to apartament przeznaczony dla osób, które planują odpoczywać od wakacyjnych tłumów. Klimatyczne i w pełni wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania wielu osób. Każdy z gości może w tym miejscu przyszykować sobie posiłek, wypić kawę, obejrzeć film lub przygotować relaksującą kąpiel. Wygodne łóżka pozwolą wypoczywać po całym dniu zwiedzania.

I jeśli ktoś chce w tym miejscu przyjechać w podróż służbową to również ma taką możliwość. Może tutaj w spokoju pracować, a wieczorem chodzić po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w zaledwie 4 minuty. Wszystkie udogodnienia oraz modernistyczne wyposażenie spowodują, że czas w tym mieszkaniu goście będą wspominać bardzo przyjemnie. Można będzie bardzo dobrze wypoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mała miejscowość znajdująca się blisko Rewy oraz Gdyni.

Dlatego to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą spędzić urlopu w dużych kurortach. Stylowo urządzone mieszkanie będzie perfekcyjną alternatywą dla dużego obiektu hotelowego. Wszechstronnie wyposażone mieszkanie da szansę komukolwiek odpoczywać tak jak preferuje najbardziej: w mieszkaniu można będzie spędzać mniej albo więcej czasu, zależnie od ulubionego stylu odpoczywania.

Kiedy zaś aura nie będzie dobra, to można spędzić wolne chwile na większym tarasie. W celu zarezerwowania pobytu, trzeba kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel MARIO COMPANY posiada jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na tak samo wysokim poziomie.

Z tego względu opłaca się mu ufać i decydować się na pobyt w luksusowym i kameralnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla 8 osób. Powierzchnia mieszkania to sto osiem metrów kwadratowych.